Autor Wątek: Jestem w klanie, co dalej?  (Przeczytany 813 razy)

Jestem w klanie, co dalej?
« dnia: Maj 07, 2016, 19:39:18 »

Lancetarus

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Jesteś już w klanie i co dalej? Krótkie streszczenie obowiązków nowego gracza

1. Zainstaluj komunikator Raidcall  (opis jak i gdzie znajdziesz na forum w wątku komunikacji głosowej) a następnie załóż konto o nicku jak w grze (kwestia rozpoznania się). Kiedy Twój RC jest zainstalowny, zarejestrowałeś się wpisujesz w wyszukiwarkę numer klanu do naszego bezpośredniego kanału

2. Obowiązkowo 300 paczek na twierdzy w ciągu pierwszego miesiąca od przyjęcia (najlepiej mieć z głowy od razu, a jest to bardzo łatwy do zrobienia warunek) - paczki są konieczne abyśmy mogli korzystać z klanowych bonusów jak % do exp i kredytów.

3. Gotowość do twierdzy oraz bitwy specjalnej ( wojny klanowe ) rozumiemy, jeśli nie możesz wiec po prostu wtedy napisz na chat klanowym w grze ( Bez zainstalowanego RC nie można zagrać twierdzy oraz CW)

4. Rejestracja na forum - szczurypustyni.darmowefora.pl (czyli tutaj) , nick jak w grze
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2016, 00:00:58 wysłana przez Lancetarus »

Odp: Jestem w klanie, co dalej? kup t-shirt wrangler damski
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2021, 10:35:47 »

9mm

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
cześć,
Więc teraz kolejna rzecz wejdź na
 https://www.elwix.pl/manufacturer/wrangler i zapoznaj się z dostępną ofertą jaką jest t-shirt wrangler damski, warto znać ten adres i miejsce gdzie kupimy super koszulki wysoko jakościowe i gatunkowe.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
gang-nd agromodelarze profesionalmt2 jeszgarbiony 1sdh